O nás

Pin It

Cieľom projektu LogoDesign.sk je oboznámiť laickú, odbornú a podnikateľskú verejnosť s úspešným slovenským grafickým dizajnom, najmä v oblasti dizajnu loga, tvorbe a návrhu značiek a vizuálneho štýlu pre firmy.

Dizajnérske práce, ktoré Vám predstavujeme na www.logodesign.sk pochádzajú z rodinného Kreatívneho grafického štúdia Surovy.
Ide práve o jedinečné, výnimočné a úspešne grafické práce dizajnérov Surových, ktoré získali mnohé prestížne ocenenia za dizajn.

Značka Diva získala najprestížnejšie celosvetové ocenenie za dizajn a bola vyhlásená za najlepší brand sveta. V odbornej porote sedeli svetové mena v oblasti komunikácie, corporate identity a brandingu ako Wally Olins, Joe Duffy a Bart Crosby.

Stratégia získala Design Angel oskara za najlepšiu dizajnérsku prácu v Europe.

Logo dizajn Sherlock, Centrum a DiBonis získali bronzové medaily za dizajn na svetových súťažiach v Rusku, Spojených štátoch a v Číne.

Ostatné loga sú publikované v odborných knihách pre dizajnérov v Spojených štátoch, Singapure, Španielsku, Anglicku, Čine a v Japonsku.

Ak sa potrebujete odlíšiť dizajnom a potrebujete seriózneho a profesionálneho partnera so skúsenosťami bez váhania obráťte sa na nás!